Menu Zavřeno

Tamassa Bel Ombre Hotel 4* Mauricius

poloha hotelu Tamassa Ombre na Mauriciu

All inclusive hotel Tamassa Ombre se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Mauricius. Transfery z mauricijského letiště do hotelu trvají zhruba 45 minut. Hotel se nachází se v tropické zahradě obklopené horami a poli s cukrovou třtinou. Hotel Tamassa Ombre Mauricius je postaven v moderním mauricijském stylu a je ideálním místem pro relaxaci, odpočinek i zábavu. Všechny hotelové pokoje jsou elegantně vybaveny v tradičním designu. Jsou rozděleny do několika úrovní a to : 68 pokojů standard ( 43 m2 ), 104 pokojů superior ( 46 m2 ), 34 pokojů typu premium ( 49 m2 ) a 8 rodinných pokojů deluxe o rozloze 59 m2.

pokoje hotelu Tamassa Ombre – Mauricius

všechny pokoje hotelu Tamassa jsou vybaveny klimatizací, stropním ventilátorem, telefonem s přímou mezinárodní volbou, satelitní TV s LCD obrazovkou, mini-barem, sejfem, vysoušečem vlasů a příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje. Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu s posezením. Všechny pokoje mají výhled na moře.

vybavení hotelu Tamassa – Mauricius

V hotelu Tamassa Ombre je restaurace, Beach bar, Lounge bar, bazén, centrum vodních sportů – windsurfing, kajaky, lodě se skleněným dnem, vodní lyžování, osvětlené tenisové kurty, stolní tenis, fitcentrum, night klub, dětský klub, půjčovna aut, business centrum, konferenční prostory, obchůdky se suvenýry, lázeňské služby s masážemi