Menu Zavřeno

St. Regis hotel 5* Mauricius – Mauritius

Poloha hotelu St. Regis na Mauriciu

Nově rekonstruovaný hotel St. Regis původně Berjayja Le Morne se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Mauricius. Jeho panoráma tvoří velmi zajímavý kontrast černé masivní skály, zvané Le Morne Brabant v kombinaci s bílými písečnými plážemi. Hotel St. Regis tvoří stylové vilky, které mají dohromady 196 pokojů + 4 prezidentské apartmá.


hotel St. Regis Mauricius – pokoj

hotel St. Regis – koupelna

pokoje hotelu St. Regis Mauricius

Ve vybavení pokojů hotelu St. Regis na Mauriciu je balkón nebo terasa, koupelna se sprchovým koutem a WC, klimatizace + stropní ventilátor, minibar, osobní sejf, vařič čaje a kávy, TV + videokanál a vysoušeč vlasů.


hotel St. Regis – bungalov – exteriér

hotel St. Regis Mauricius – bazén

Vybavení hotelu St. Regis na Mauriciu

V hotelu St. Regis Mauricius je restaurace: LA CASCADE – hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní, setkáte se zde s evropskou, kreolskou i indickou stravou. ORIENTAL PEARL – čínská restaurace, Le POINT – lobby bar, klidné prostředí, vhodné pro soukromé schůzky, podávají se zde různé druhy míchaných koktejlů a večeře, BAR OMBRE, BAR A LA POISCINE – míchané nápoje všech druhů pro osvěžení, LA CASE – diskotéka, hotelové kasino


hotel St. Regis – restaurace

hotel St. Regis – panoramatický pohled

Hotelové aktivity hotelu St.Regis – Mauricius

Zdarma: 3 tenisové kurty, 2 squashové kurty, vodní lyžování, plachetnice, windsurfing, šlapadla, lodě se skleněným dnem, sauna.
S poplatkem : katamarány, aerobic, masáže, golf, podmořské potápění.
Využít můžete Mini club pro pobavení vašich dětí od 9.00 do 16.00 hod., dále zde pak naleznete butiky, půjčovnu aut, kadeřnictví nebo potápěčské středisko PADI C MAS.
MAURICIUS konec.


hotel St. Regis Mauricius – exteriér

hotel St. Regis – pláž

hotel St. Regis Mauricius – Mauritius