Menu Zavřeno

Sofitel so Mauritius Bel Ombre 5* - Mauricius

poloha hotelu Sofitel so Mauritius Bel Ombre – Mauritius

Luxusní hotel Sofitel se nachází na jižním pobřeží ostrova Mauritius v oblasti Bel Ombre a je vzdálen 50 kilometrů od mezinárodního mauricijského letiště. Rozprostírá se na bílé půlkilometrové písčité pláži. Hotel je vzdálen zhruba 20 km od Charamel a 3 km od nejbližšího golfového hřiště. K ubytování v hotelu Sofitel slouží celkem 92 komfortně vybavených pokojů ve třech kategoriích ( suite, beach villa a beaulieu villa ).

pokoje hotelu Sofitel so Mauritius Bel Ombre – Mauritius

Ve všech pokojích hotelu Sofitel na Mauritiu je individuální klimatizace, bezpečnostní sejf, telefon s přímou volbou, minibar, rychlovarná konvice, koupelna se sprchovým koutem, vanou a WC, vysoušeč vlasů, WiFi připojení k internetu, radio, satelitní TV, soukromá terasa se sprchou ( u suitů), soukromá zahrada s privátním bazénkem ( u beach vill ), soukromá zahrada s privátním bazénem a 2 terasy se sprchou + 2 ložnice a obývací pokoj s jídelnou ( u beaulieu vill )

 

vybavení hotelu Sofitel so Mauritius Bel Ombre – Mauritius

V hotelu Sofitel Mauricious je restaurace, bar, bazén, 24 hodinová recepce, bezdrátové internetové připojení v celém hotelu zdarma, bezbariérový přístup, fitness centrum, wellness centrum, dětské hřiště, stolní tenis, směnárna, obchod se suvenýry, centrum vodních sportů – windsurfing, kajaky, kánoe, potápění, čistírna a služba hlídání dětí.