Menu Zavřeno

pirogue_mauricius_18
pirogue_mauricius_14
pirogue_mauricius_11
pirogue_mauricius_12
pirogue_mauricius_20
pirogue_mauricius_10
pirogue_mauricius_17
pirogue_mauricius_13
pirogue_mauricius_9
pirogue_mauricius_16
pirogue_mauricius_7
pirogue_mauricius_8
pirogue_mauricius_6
pirogue_mauricius_1
pirogue_mauricius_5
pirogue_mauricius_2
pirogue_mauricius_4
pirogue_mauricius_18 pirogue_mauricius_14 pirogue_mauricius_11 pirogue_mauricius_12 pirogue_mauricius_20 pirogue_mauricius_10 pirogue_mauricius_17 pirogue_mauricius_13 pirogue_mauricius_9 pirogue_mauricius_16 pirogue_mauricius_7 pirogue_mauricius_8 pirogue_mauricius_6 pirogue_mauricius_1 pirogue_mauricius_5 pirogue_mauricius_2 pirogue_mauricius_4

Le Pirogue 4 - 5* - hotel Mauricius

Poloha hotelu Le Pirogue na Mauriciu

Hotelový komplex La Pirogue tvoří luxusně vybavené vilky ve tvaru rybářských lodí v rozsáhlé tropické zahradě s krátce střiženým hustým trávníkem v centru s bazénem. Hotel se nachází na západním pobřeží ostrova Mauricius. Jeho panoráma dokreslují skály a bílá písečná pláž s bujnou tropickou zahradou a množstvím vzrostlých palem. Hotel Le Pirogue Mauricius má celkem 246 pokojů a 2 královská apartmá. Hotel je v oblast Flic en Flac na západní části ostrova. Má krásné pláže, ale je zde i nočního života v  restauracích, v barech možnost  nakupování v obchůdků.  Z mezinárodního letiště je do hotelu cca 45 minut jízdy. 

hotel-mauricius

 

Pokoje hotelu Le Pirogue – Mauricius

Pokoje hotelu La Pirogue na Mauriciu jsou vybaveny TV se satelitem a videokanálem, minibarem a klimatizací. V pokojích je také koupelnoa s vanou a sprchovým koutem + WC, kávovarem a telefonem.

 

Restaurace hotelu Le Pirogue – Mauricius

V hotelu La Pirogue Mauricius je hlavní restaurace, kde podávají snídaně,obědy a večeře. V hotelu je také lobby bar a bar u bazénu.