Menu Zavřeno

The Oberoi Mauritius *****

poloha hotelu The Oberoi – Mauricus

Hotel The Oberoi leží na severozápadním pobřeží ostrova Mauricius v oblasti zvané Balaclava Bay. 20 minut od pláže Grand Bay a 70 minut od letiště. K ubytování je možno v hotelu využít celkem 71 prostorných vilek a pavilonů – Luxury pavilions ( 70 m2 ), Villas luxury garden ( ), Luxury pool villas s vlastním bazénem 4×8 metrů. Architektura hotelu Oberoi maximálně využila přírodní materiály jako je dřevo, kámen a přírodní došky.

pokoje hotelu The Oberoi – Mauricus

Všechny pokoje hotelu The Oberoi na Mauriciu jsou vybaveny klimatizací, TV s plochou obrazovkou, připojením k internetu WiFi, DVD přehrávačem, dokovací stanicí pro iPod, luxusní mramorovou koupelnou s vanou a samostatným sprchovým koutem, kávovarem, minibarem, bezpečnostním trezorem, terasou s výhledem do zahrady a nebo na oceán.

vybavení hotelu The Oberoi – Mauricus

K vybavení hotelu Oberoi na Mauriciu patří 2 restaurace ( Restaurace Alfresco s evropskou, indickou a mauriciujskou kuchyní a velkou panoramatickou jídelnou s vyhlídkou na oceán, restaurace The Lagoon u bazénu), bazén, 24 hodinová recepce, tenisový kurt, kosmetický salón, parní lázně, centrum vodních motorových i nemotorových sportů, prádelna, hotelový obchůdek se suvenýry a novinový stánek.