Menu Zavřeno

Lux Belle Mare 5* Mauricius – Mauritius

Poloha hotelu Lux Belle Mare na Mauriciu

Hotel Lux Belle Mare dříve „Beau Rivage“ leží na krásné bílé pláži, na severovýchodě ostrova Mauricius a tvoří ho luxusní stylové 3 patrové villy s typickými doškovými střechami s celkem 186 pokoji, které jsou prostorné a velmi vkusně a stylově zařízeny. Podle našeho názoru především úrovní služeb a vybavením jde o vynikající hotel pro velmi náročné klienty. Hotel Lux Belle Mare vyniká výbornou kychyní a úrovní ubytování.


hotel Lux Belle Mare – exteriér

hotel Lux Belle Mare – pokoj

Pokoje hotelu Lux Belle Mare- Mauricius

Všechny pokoje hotelu Lux Belle Mare na Mauriciu mají vlastní balkon nebo terasu s vyhlídkou na lagunu, individuální klimatizaci, osobní elektronický sejf, minibar, koupelnu s toaletou, sprchový kout, TV s plochou obrazovkou, video a hudební kanály, DVD přehrávač, vařič kávy a čaje, vysoušeč vlasů a internetový přístup.


Lux Belle Mare – pohled na hotel

Lux Belle Mare – bazén v noci

Vybavení hotelu Lux Belle Mare – Mauritius

RIVE GAUCHE – hlavní restaurace, snídaně a večeře v bufetovém stylu.
INDOČÍNSKÁ RESTAURACE – indická a čínská jídla, otevřena pro večeře.
CLUB SAVANA – africký bar, otevřen od 16.00 do 00.30 hod a servírují se zde míchané koktejly z tropického ovoce, a máte možnost nákupu originálních kubánských doutníků.
PLÁŽOVÉ BARY TROU LOULOU – občerstvení přímo na pláži.


hotel Lux Belle Mare – bar

hotel Lux Belle Mare – bazén

Aktivity v hotelu Lux Belle Mare

V hotelu Lux Belle Mare jsou možné tyto sportovní aktivity: windsurfing, šlapadla, kajak, miniplachetnice, šnorchlování, loď se skleněným dnem, vodní lyžování, sauna, plážový volejbal, nádherný bazén a dětský bazén.
Dále Vám pak hotel nabízí další služby a to nejrůznější druhy masáží a terapií, parní lázně, kosmetický a kadeřnický salón, butiky přímo v hotelu. K dalšímu vybavení hotelu patří směnárna, turistické informační centrum, půjčovna aut, úschovna zavazadel, konferenční prostory, služba praní a žehlení, služba hlídání dětí, tenisový kurt, stolní tenis, kulečník, půjčovna kol