Menu Zavřeno

Heritage Le Telfair Golf & Spa resort 5* Mauricius

poloha hotelu Heritage Le Telfair – Mauricus

Hotel Heritage Le Telfair je postaven v charakteristickém koloniálním stylu 19. století a nachází se na jižním pobřeží ostrova Mauricius. Transfer z mezinárodního letiště trvá zhruba jednu hodinu. Hotel Le Telfair se rozprostírá v překrásné tropické zahradě u pláže. K ubytování svým klientům poskytuje na výběr ze 158 pokojů, stylově zařízených a rozdělených do kategorií deluxe s výhledem do zahrady,na oceán a junior apartmá.

pokoje hotelu Heritage Le Telfair – Mauricus

Všechny pokoje a apartmá hotelu Heritage Le Telfair jsou inspirovány typickou koloniální mauricijskou architekturou. Její vliv se odráží i na nábytku a dekoracích. Hotelové pokoje jsou prostorné a pohodlné, vybaveny francouzskými okny, ventilátory, klimatizací, elektronickým trezorem, interaktivní a satelitní TV s plochou obrazovkou, telefonní linkou s mezinárodní přímou volbou, připojením k internetu, minibarem, vařičem čaje a kávy, toaletním stolkem, koupelnou se sprchou a vanou, samostatným WC, vysoušečem vlasů, zástrčkou na holící strojek a prostornou šatnou se župany.

vybavení hotelu Heritage Le Telfair – Mauricus

V hotelu Heritage Le Telfair jsou 2 restaurace se středomořskou a asijskou kuchyní, 18-jamkové golfové hřiště, velký sladkovodní bazén, bar, 24 hodinová recepce, úschovna zavazadel, klimatizace společných prostor, obchůdky se suvenýry, prostor pro kuřáky, soukromá pláž, tenisový kurt, sauna, fitness centrum, wellness centrum, business centrum, půjčovna kol, půjčovna aut a služba hlídání dětí.