Menu Zavřeno

Beachcomber Le Mauricia hotel 4* Mauricius

 

poloha hotelu Le Mauricia – Mauricus

Hotel Le Maucia leží na severním pobřeží ostrova Mauricius. Nenajdete zde klasický mauricijský styl, architektura zde spíše připomíná Středomoří. Resort se nachází v docházkové vzdálenosti od Grand Baie, což je jeden z hlavních turistických center s kavárnami a bary. V hotelu je několik prostorných bazénů. Hotelu Le Mauricia má celkem 236 pokojů různých úrovní, které mají výhled do zahrady nebo na oceán. Mezinárodní letiště je 65 kilometrů a hlavní město Port Luise 25 kilometrů od hotelu. Hotel patří do hotelového řetězce Beachcomber.

pokoj hotelu Le Mauricia – Mauricus

Pokoje jsou standartně a prakticky zařízeny. Ve všech pokojích hotelu Le Mauricia je televize se satelitními programy a telefon s přímou volbou. Ve všech pokojích je také terasa nebo balkon. Pokoje standard a superior jsou v přízemí, apartmány stojí samostatně v odlehlejší části tropické zahrady a jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Každýhotelový apartmán Le Mauricia Mauricius má k dispozici 2 pokoje a 2 koupelny.

 

vybavení hotelu Le Mauricia – Mauricus

Vybavení hotelu Le Mauricia na Mauriciu zahrnuje 2 restaurace, bazény, bar u bazénu, 24-hodinová recepce, úschovna zavazadel, klimatizované společné prostory, hotelové obchůdky se suvenýry, 3 osvětlené tenisové kurty, volejbalové hřiště, fitness centrum, turistické informační centrum, stolní tenis, herna se stolními hrami, dětské hřiště, lázně a welness centrum, směnárna, půjčovna kol, půjčovna aut, centrum vodních sportů – windsurfing a kanoe.