Menu Zavřeno

Four Season Mauricius 5*

poloha hotelu Four Season – Mauricus

tento nově postavený resort Four Season se nachází na východním pobřeží ostrova Mauricius v oblasti zvané Anahita. Hotel je vzdálený 46 kilometrů od hlavního města Port Luis. Transfer z letiště do hotelu trvá 45 minut. Hotel Four Season poskytuje ubytování v prostorných vilách a rezidencích, rozdělených podle úrovně na 14 Garden vil s bazeném o velikosti 105 m2, dále 26 mangrove vil s vlastním bazénem a tropickou venkovní sprchou, 18 ocean vil o rozloze 70 m2 se nacházejí na soukromém ostrově Four Season zvaným Island Cats. Na tomto ostrově je také 32 beach vil 70 m2, které mají soukromý bazén a privátní zahradu s krytou terasou.

pokoje hotelu Four Season – Mauricus

Všechny pokoje hotelu Four Season Mauricius jsou elegantně a vkusně zařízeny, mají bezpečnostní trezor, telefon s přímou volbou, individuálně nastavitelnou klimatizaci, minibar, koupelnu s velkou vanou, vysoušeč vlasů, toaletní potřeby, vařič kávy Espreso, žehličku a žehlící prkno, plazmovou TV, DVD přehrávač a připojení k internetu WiFi za poplatek.

vybavení hotelu Four Season – Mauricus

k vybavení hotelu Four Season na Mauriciu patří 4 restaurace s místní i mezinárodní kuchyní, bar, konferenční prostory, business centrum, hotelové obchůdky a butiky, fitness centrum, lázně a welness centrum, 2 tenisové kurty, dětský klub, stolní tenis, 18-jamkové golfové hřiště, půjčovna kol a aut, prádelna, směnárna, úschovna zavazadel, turistické informace, půjčovna aut, kosmetika a kadeřnictví. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu za poplatek.