Menu Zavřeno

dinnarobin_mauricius_19
dinnarobin_mauricius_17
dinnarobin_mauricius_12
dinnarobin_mauricius_14
dinnarobin_mauricius_20
dinnarobin_mauricius_16
dinnarobin_mauricius_15
dinnarobin_mauricius_13
dinnarobin_mauricius_11
dinnarobin_mauricius_18
dinnarobin_mauricius_10
dinnarobin_mauricius_9
dinnarobin_mauricius_6
dinnarobin_mauricius_3
dinnarobin_mauricius_4
dinnarobin_mauricius_5
dinnarobin_mauricius_8
dinnarobin_mauricius_2
dinnarobin
dinnarobin_mauricius_1
dinnarobin_mauricius_19 dinnarobin_mauricius_17 dinnarobin_mauricius_12 dinnarobin_mauricius_14 dinnarobin_mauricius_20 dinnarobin_mauricius_16 dinnarobin_mauricius_15 dinnarobin_mauricius_13 dinnarobin_mauricius_11 dinnarobin_mauricius_18 dinnarobin_mauricius_10 dinnarobin_mauricius_9 dinnarobin_mauricius_6 dinnarobin_mauricius_3 dinnarobin_mauricius_4 dinnarobin_mauricius_5 dinnarobin_mauricius_8 dinnarobin_mauricius_2 dinnarobin dinnarobin_mauricius_1

Dinarobir Resort le Morne 5*

Poloha hotelu Dinarobin na Mauriciu

Luxusní hotelový komplex DINAROBIN je zasazen do exotické zahrady plné tropické vegetace, pod horou Le Morne na ostrově Mauricius. Hotel je situován na jihozápadním pobřeží, asi 1 hodinu a 15 minut cesty od mezinárodního letiště. Hotel Dinarobin přímo sousedí s dalším špičkovým mauricijskýcm hotelovým komplexem Paradis. Milovníci golfu si mohou vychutnat hru na nejlepším golfovém hřišti na Mauriciu, které je určeno jak pro náročné, tak i amatéry. K ubytování v hotelu Dinarobin slouží pokoje úrovní junior suite a senior suite, které jsou umístěny v 1 poschoďových vilkách.

               

Pokoje hotelu Dinarobin – Mauricius

Ve všech pokojích hotelu Dinarobin je nastavitelná klimatizace, koupelna s vanou, sprchou a WC, vysoušeč vlasů, toaletní potřeby zdarma, satelitní TV s plochou obrazovkou, telefon s přímou volbou, fax, přístup na internet, bezpečnostní elektronický sejf a rychlovarná konvice s příslušenstvím k přípravě kávy a čaje.
Pokoje „Senior suite“ jsou větší a mají navíc oddělenou ložnici a obývací část.

                  

Vybavení hotelu Dinarobin – Mauricius

K vybavení hotelu Dinarobin patří 3 restaurace, 3 bary, Lobby s recepcí, obchůdek se suvenýry, kadeřnictví,bazén, 3 tenisové kurty, lázeňské centrum nabízející masáže, bazén s lehátky a slunečníky, golfové hřiště, business centrum, fitness centrum, dětský klub, směnárna, půjčovna aut, úschovna zavazadel, centrum turistických informací, služba praní a žehlení prádla. Lze využít i vybavení sesterského hotelu Paradise včetně jeho 4 restaurací.

              

 

Aktivity hotelu Dinarobin – Mauricius

Hostům hotelu Dinarobin je k dispozici vodní lyžování, kajaky, kanoe, volejbal a za poplatek hotel nabízí speciální golfové package – balíčky a motorové vodní sporty. Dále je zde půjčovna kol, stolní tenis, dětské hřiště a herna