Menu Zavřeno

hotel Dinarobin hotel 5* Mauricius – Mauritius

Poloha hotelu Dinarobin na Mauriciu

Luxusní hotelový komplex DINAROBIN je zasazen do exotické zahrady plné tropické vegetace, pod horou Le Morne na ostrově Mauricius. Hotel je situován na jihozápadním pobřeží, asi 1 hodinu a 15 minut cesty od mezinárodního letiště. Hotel Dinarobin přímo sousedí s dalším špičkovým mauricijskýcm hotelovým komplexem Paradis. Milovníci golfu si mohou vychutnat hru na nejlepším golfovém hřišti na Mauriciu, které je určeno jak pro náročné, tak i amatéry. K ubytování v hotelu Dinarobin slouží pokoje úrovní junior suite a senior suite, které jsou umístěny v 1 poschoďových vilkách.


hotel Dinarobin – bungalov – exteriér

hotel Dinarobin Mauritius – bungalov ložnice

Pokoje hotelu Dinarobin – Mauricius

Ve všech pokojích hotelu Dinarobin je nastavitelná klimatizace, koupelna s vanou, sprchou a WC, vysoušeč vlasů, toaletní potřeby zdarma, satelitní TV s plochou obrazovkou, telefon s přímou volbou, fax, přístup na internet, bezpečnostní elektronický sejf a rychlovarná konvice s příslušenstvím k přípravě kávy a čaje.
Pokoje „Senior suite“ jsou větší a mají navíc oddělenou ložnici a obývací část.


hotel Dinarobin – bungalov – exteriér

hotel Dinarobin – pohled ze skály Le Morne

Vybavení hotelu Dinarobin – Mauricius

K vybavení hotelu Dinarobin patří 3 restaurace, 3 bary, Lobby s recepcí, obchůdek se suvenýry, kadeřnictví,bazén, 3 tenisové kurty, lázeňské centrum nabízející masáže, bazén s lehátky a slunečníky, golfové hřiště, business centrum, fitness centrum, dětský klub, směnárna, půjčovna aut, úschovna zavazadel, centrum turistických informací, služba praní a žehlení prádla. Lze využít i vybavení sesterského hotelu Paradise včetně jeho 4 restaurací.


hotel Dinarobin Mauricius – beach bar

hotel Dinarobin Mauricius – bazén

Aktivity hotelu Dinarobin – Mauricius

Hostům hotelu Dinarobin je k dispozici vodní lyžování, kajaky, kanoe, volejbal a za poplatek hotel nabízí speciální golfové package – balíčky a motorové vodní sporty. Dále je zde půjčovna kol, stolní tenis, dětské hřiště a herna


hotel Dinarobin Mauritius – pokoj – exteriér

hotel Dinarobin Mauritius – pamoramatický pohled