Menu Zavřeno

Constance Le Prince 5* Mauricius

poloha hotelu Constance Le Prince – Mauricus

Hotel Constance Le Prince se nachází v malebné zátoce na východním pobřeží ostrova Mauricius v tropické zahradě o rozloze 60 hektarů v místě zvaném Poste de Flacq. Ubytování poskytuje klientům celkem 88 junior suite ( 70 m2) a 13 beach vil ( 130 m2), postavených v tradiční stylu, s maximálním využitím dřeva a kamene a s tradičními doškovými střechami. Všechny vily a suity jsou nově zrekonstruovány. Od letiště je hotel Constance Le Prince Mauricius vzdálen 45 kilometrů a transfer z letiště trvá necelou hodinu jízdy.

     

pokoje hotelu Constance Le Prince – Mauricus

Všechny pokoje hotelu Constance Le Prince jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s vanou a sprchou, WC, vysoušečem vlasů, župany a bačkory. Dále jsou ve všech pokojích satelitní TV, DVD a CD přehrávač, telefon s přímou volbou, WiFi připojení, terasa nebo balkon s venkovním posezením, minibar, bezpečnostní trezor a stereo Hi-Fi.

     

     

vybavení hotelu Constance Le Prince – Mauricus

Vybavení hotelu Constance Le Prince na Mauriciu zahrnuje tři restaurace a bary, velký venkovní vyhřívaný bazén, dva osvětlené tenisové kurty, fitness centrum, wellness centrum, butiky, vodní sportovní centrum, půjčovna jízdních kol, knihovna, vinný sklep, dětský klub, zdarma green fee na golfovém hřišti Constance Belle Mare Plage, PADI centrum, squash, parní sauna, kadeřnický a kosmetický salon, kavárna, konferenční prostory