Menu Zavřeno

cannonier_mauricius_2
cannonier_mauricius_18
cannonier_mauricius_16
cannonier_mauricius_14
cannonier_mauricius_10
cannonier_mauricius_9
cannonier_mauricius_13
cannonier_mauricius_17
cannonier_mauricius_12
cannonier_mauricius_11
cannonier_mauricius_4
cannonier_mauricius_19
cannonier_mauricius_6
cannonier_mauricius_7
cannonier_mauricius_5
cannonier_mauricius_8
cannonier_mauricius_1
cannonier_mauricius_3
cannonier_mauricius_2 cannonier_mauricius_18 cannonier_mauricius_16 cannonier_mauricius_14 cannonier_mauricius_10 cannonier_mauricius_9 cannonier_mauricius_13 cannonier_mauricius_17 cannonier_mauricius_12 cannonier_mauricius_11 cannonier_mauricius_4 cannonier_mauricius_19 cannonier_mauricius_6 cannonier_mauricius_7 cannonier_mauricius_5 cannonier_mauricius_8 cannonier_mauricius_1 cannonier_mauricius_3

hotel Le Canonnier 4* Mauricius - Mauritius

Poloha hotelu Le Canonnier na Mauriciu

Hotel Le Canonnier je postaven v tropické zahradě, plné palem a exotické vegetace na severním pobřeží Mauriciu na pláži nazvané Moint Choisy.  Hotelový komplex se rozprostírá podél zátoky a má celkem 248 pokojů zařízených v tradičním kreolském stylu. Spadá do hotelového řetězce Beachcomber. Vzdálenost z mezinárodního letiště je 75 kilometrů.

mauricius-zajezd-last-minute

 

Pokoje hotelu Le Canonnier – Mauricius

Všech 248 pokojů hotelu Le Canonnier je vybaveno individuální klimatizací, koupelnou s WC a sprchovým koutem/vanou, toaletními potřebami, vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, minibarem, osobním sejfem, TV a radiem, soukromou terasou nebo balkonem s výhledem buď do zahrady, na bazén nebo na oceán dle katogorie pokojů.

 

Hotelové aktivity hotelu Le Canonnier – Mauricius

v hotelu jsou restaurace, bufetová i a´la carte, bar, hotelový bazén, 3 tenisové kurty, šlapadla, plážový volejba, badmington, stolní tenis, kulečník, půjčovna kol, dětské hřiště a herna pro děti, zdarma bezdrátové připojení k internetu ve všech společných prostorách hotelu, možnost soukromého parkování u hotelu, směnárna, turistické informační centrum, úschovna zavazadel, pokojová služba, kadeřnictví a kosmetický salón.
Za příplatek lze na Mauricius v hotelu Le Canonier objednat: mořský rybolov nebo katamarány. V hotelu Le Canonier je také půjčovna aut. Hotel poskytuje kyvadlovou dopravu na letiště a do hlavního města Port Luis za příplatek.