Menu Zavřeno

hotel Angsana Balaclava Mauricius 5*

poloha hotelu Angsana Balaclava – Mauricius

hotel Angsana Balaclava se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Mauricius, v odlehlé oblasti Turtle Bay v Balaclavě. Hotel nabízí ideální podmínky pro soukromí, romantiku a odpočinek. V hotelu Angsana Balclava Mauricius je celkem 52 apartmánů a vil, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Dle úrovně jsou v těchto kategoriích: Garden suite, Spa suite, Beach front suite, Imperiál villa. Resort je poblíž turistické vesničky Grand Bay, která sousedí s Balaclavou. Grand Bay je plná obchůdků, restaurací a kaváren, barů a diskoték. Transfer z mezinárodního letiště trvá 55 minut. Hlavní město Port Luis je vzdáleno 15 minut jízdy.

pokoje hotelu Angsana Balaclava – Mauritius

Všechny pokoje hotelu Angsana Balaclava na Mauriciu jsou zařízeny moderním nábytkem a dřevěnými podlahami, dále je zde individuální klimatizace, dokovací stanice iPod, satelitní TV s plochou obrazovkou, koupelna s vanou/sprchou, WC a bidetem, toaletními potřebami, vysoušečem vlasů, župany a přezůvky, možnost objednání jídla přímo na pokoj. Bezdrátové připojení k internetu je na pokojích zdarma.

vybavení hotelu Angsana Balaclava – Mauricius

V hotelu Angsana Balaclava je 24 hodinová recepce, 3 restaurace ( Oryza – hlavní restaurace s mezinárodní a asijskou kuchyní, Passion Gril – grilované speciality a čerstvé plody moře, Sylva – drobné občerstvení, lehké jídla a svačinky), bar, fitness centum, welness centrum, úschovna zavazadel, hotelové obchůdky, business centrum, konferenční místnost, dětský klub, čistírna, kadeřnictví, kosmetika, venkovní bazény, vodní sporty a golfové hřiště poblíž. Po celém areálu hotelu je dostupné bezdrátové internetové připojení zdarma.