Menu Zavřeno

hotel Ambre 4* Mauricius – Mauritius

Poloha hotelu Ambre – Mauricius

Hotel Ambre leží v překrásné tropické zahradě, plné palem a exotické vegetace, na východním pobřeží Mauriciu v oblasti BELLE MARE. Hotelový komplex hotelu Ambre se rozprostírá podél tropické zátoky a má celkem 290 pokojů zařízených v typickém v kreolském stylu. Poblíž hotelu, asi 10-15 minut jízdy se nachází aquapark a také golfové hřiště.


hotel Ambre Mauricius – pokoj

hotel Ambre Mauricius – pláž

Pokoje hotelu Ambre – Mauricius

Všechny pokoje hotelu Ambre na Mauriciu jsou vybaveny – individuální klimatizací, koupelnou s WC, vanou/sprchovým koutem, toaletními potřebami, telefonem s přímou volbou, kabelovou/satelitní TV, minibarem, kávovarem/rychlovarnou konvicí a osobním elektronickým sejfem.


hotel Ambre – exteriér

hotel Ambre – pokoj

Vybavení hotelu Ambre – Mauricius

LES FILAOS – bufetová restaurace pro obědy a večeře, kapacita 60 míst.
LES ALIZÉS – plážová restaurace pro obědy a večeře, grilování přímo na pláži, kreolská-mauricijská, indická, francouzská a čínská kuchyń.
L´ETOILE DES INDES – hlavní restaurace, široký výběr mezinárodní kuchyně (indická, čínská, kreolská, orientální i evropská) .
LE SIRNÉ bar – večerní zábava u bazénu, tropické show a tance každý večer.
L´AQUARIUS – diskotéka každou noc.
L´HIBISCUS – otevřen pro děti a teenagery od 16 hod do 02 hod. videohry a zábava.
Plážový bar – otevřen od 9 hod do 18 hod, občerstvení přímo na pláži.


hotel Ambre Mauritius – restaurace

hotel Ambre Mauritius – bazén

Hotelové aktivity zdarma

V hotelu Ambre na Mauriciu hosté mohou využít hotelový bazén, windsurfing, 2 tenisové kurty – šlapadla, plážový volejbal – kajaky, minigolf – lodě se skleniným dnem, badbinton – šnorchlování, stolní tenis, aquagymnastika, joga, aerobic.
Za příplatek jsou v hotelu Ambre k dipozici tyto aktivity: mořský rybolov, centrum DOLPHIN SPA ( čínská a japonská medicína, masáže a relaxace) – paraglaiding, katamarány, půjčovna aut, miniklub – pro děti od 3 – 12 let Teenager club – pro děti od 12 – 18 let.